8 toaletných stolíkov, pre ktoré sa oplatí žiť

22/05/2017

Toaletný stolík nie je len praktický úložný priestor pre množstvo make-upu, parfumov a iných toaletných potrieb, toaletky dodávajú pôvab každej spálni, a poskytujú tak organizovaný a komfortný priestor pre skrášľovanie.

Lesk & pozlátko

Lesk a pozlátko

Tento luxusný toaletný stolík vás perfektne naladí na párty. Mramorová doska na jeho vrchu doplnená tyrkysovým pozadím možno pôsobí trocha extravagantne, ale tu sa fantázii medze nekladú. Je to miesto na experimenty s trochou rúžu a špirály...jediné čo, chýba je pohár šampanského.

 

Očarujúci workoholik

Očarujúci workoholik

Skrášľovanie pred prácou je niekedy prácou samou o sebe, preto je dôležité mať taký toaletný stolík, ktorý nám to bez problémov umožní.  Tento tmavý, praktický a ostro pôsobiaci toaletný stolík je na tento účel ako stvorený.

Vintage princezná

vintage princezná

Toaletný stolík v štýle vintage je obľúbeným doplnkom každej dámy, či už sa chystá do spoločnosti alebo chce stráviť svoj voľny čas skrášľovaním. Vhodný doplnok pre malé i veľké princezné.

Horúce trópy

Horúce trópy

Tento model  ovplyvnení horúcim a zmyselným juhoamerickým kontinentom umožňuje pokračovať v snívaní každé ráno a začať deň tak, aby pracovné tempo bolo oveľa pokojnejšie.  Je tvorený kombináciou ľahkých a svetlých vzorov s niekoľkými odtieňmi dreva, z ktorých rozhodne nebudú bolieť oči.

 

Temná dráma

Temná dráma

Tento viktoriánsky toaletný stolík vyžaruje najrôznejšie druhy tajomna a drámy. Jemné ružové pozadie v kontraste s tmavo čiernym toaletným stolíkom dopĺňa okrúhle zrkadlo. Táto kombinácia by si našla svoje miesto u nejednej Hollywoodskej hviezdy.
 

Pastelová dokonalosť

Pastelová dokonalosť

Bledé drevo a pastelové farby navzájom dokonale ladia v tomto ľahkom a letnom štýle a tvoria tak hravý dotyk navonok neutrálneho priestoru. Veľké zrkadlo a využitie prirodzeného svetla, to je priam ideálne miesto pre skoré ranné rozmaznávanie.

 

Moderná geometria

Moderná geometria

Tento tradičný toaletný stolík sa vyrovnáva s modernými trendmi plnými geometrie a hravých farieb, aby dotvoril dokonalý umelecký zážitok. Zlúčením mäkkých línii zrkadla s jasným bielym nábytkom a uhlovou tapetou vás tento toaletný stolík určite nenechá chladnými.

 

Jarný výkrik

Jarný výkrik

Chrómové zrkadlo, modulový stolík a mäkká taburetka sú združené v tejto pútavej kombinácii moderného toaletného stolíku. Pre tých, ktorí majú radi kvetinový dizajn, ale zároveň aj trochu hranatosti, je to veľmi nezvyčajný a nekonvenčný vzhľad.

Ktorý sa Vám páči najviac?

Zdroj:  http://www.housetohome.co.uk/articles/dressing-tables-to-die-for_534374.html